• +38 (068) 202 9175
 • iftomm@ukr.net

СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ
В НАУЦІ ТА ОСВІТІ

XV Українсько-Ізраїльська наукова конференція,

16-23 вересня 2020 р., Тель Авів-Нетанія (Ізраїль)

Тематика конференції

Головна мета конференції - обмін досвідом і досягненнями у галузі науки і техніки, сучасних технологій, у тому числі освітніх, між науковцями, освітянами та промисловцями України та Ізраїлю. Тематика конференції охоплює розгляд найрізноманітніших наукових і освітніх завдань, вирішення яких сприятиме науково-технічному прогресу. Основні напрямки роботи конференції:

Технічні науки:

 • нові шляхи підвищення якості та надійності мехінічних систем;
 • статична, динамічна міцність машин, приладів та апаратури;
 • динаміка роторних систем та вібраційних процесів;
 • секція матеріалознавства;
 • проблеми надійності машин;
 • інформаційні системи і технології;
 • підвищення якості і надійності електронних систем;
 • підвищення надійності і довговічності будівельних матеріалів;
 • секція спеціальних проблем.

Педагогіка:

 • проблеми вищої освіти;
 • інноваційні технології навчання
 • секція навчальних технологій
 • проблеми викладання і навчання

У програмі конференції запланована зустріч з представниками посольства України в Ізраїлі, доповіді представників наукових, навчальних установ та промислових підприємств Ізраїлю.

Привітання учасникам конференції

Сьогодні весь світ переходить від індустріального суспільства до інформаційного. І це не данина моді, а природна вимога розвитку. Бурхливий розвиток науки, техніки, технологій призводить до швидкої зміни виробленої продукції. Тоді доцільним стає використання вже досягнутих знань, винаходів, технологій. У цих умовах провідне місце займає інформація. Інформаційні потоки в світі виросли до таких розмірів, що орієнтуватися в них і вибирати потрібні розділи і області стало надзвичайно важко.

Таким чином, проведення конференцій стає додатковим джерелом інформації, де можуть бути з'ясовані не тільки напрямки досягнутих досліджень і розробок, а й роз'яснені і уточнені приватні практичні питання, адже кожна людина сприймає інформацію по-своєму. Тому ми наполегливо проводимо щорічні міжнародні конференції, де зустрічаються вчені різних країн.

Наш Національний комітет з машинознавства, що входить в міжнародну організацію IFToMM починав проведення конференцій механіків, однак, визнаючи провідну роль машинобудування в розвитку виробництва, сьогодні ми враховуємо, що розвиток йде комплексно, і неможливо домогтися успіхів без розгляду питань економіки, електроніки, освіти. Тому і була сформульована тема конференції «Сучасні досягнення в науці та освіті».

У міру розвитку людства і в зв'язку з цим ускладненням завдань, виникла необхідність об'єднання людей в наукові та творчі колективи. Століття одинаків минули. Сьогодні вирішення складних завдань здійснюються колективами. Це пояснюється відмінністю бачення кожною людиною одного і того ж явища і процесу. Кожен знаходиться в різному просторово-часовому просторі і має свою систему сприйняття.

Крім того, поглиблення знань кожною людиною в якійсь певній області призводить до звуження області знань. Іншими словами, чим глибше знає дане питання людина, тим це питання стає більш вузьким і специфічним. Це призвело до роздроблення знань, виникнення окремих галузей, окремих високопрофесійних фахівців. Але ж природа єдина і тому дослідження і робота на стиках галузей сьогодні більш ефективні. У міру розвитку людського суспільства складність виникаючих завдань зростає, звідси пріоритетність створення багато-функціональних і багатогалузевих колективів.

Мета нашої конференції - зібрати вчених різних країн, які працюють в заявлених галузях, з тим, щоб обмінятися інформацією по проведених робіт, спробувати налагодити взаємодію і визначити можливості організації спільних робіт.

Практика тотального менеджменту рекомендує здійснювати розгляд стратегічних і великомасштабних питань в винесених місцях. Найбільший масштаб, розгляд великої картини вимагає нових перспектив. Якщо засідання проводиться близько до установі, мислення буде обмежено. У зв'язку з цим ми і організовуємо наші конференції поза межами України. При цьому вважаємо за необхідне дати можливість вільного обговорення проблем в вільно формуються групах або секціях, що і передбачено регламентом проводиться конференції.

Кількість учасників наших міжнародних наукових конференцій, що проводяться за кордоном, постійно зростає, що свідчить про позитивну оцінку конференцій вченими різних країн. Ми бачимо, що в результаті обговорення питань на конференціях зростає взаєморозуміння, взаємовплив на напрямки робіт, що проводяться, організовуються навіть міжнародні проекти.

Ми сподіваємося, що наші конференції зроблять свій внесок у справу зміцнення миру, у покращення життя людей на планеті, у розвиток виробничої бази людства. Адже в науці немає меж!

Радомир Силін,
Президент національного комітету з машинознавства
(2000-2018 р.р.)

Подача матеріалів

На момент подання усі матеріали повинні відповідати правилам форматування та подання. Усі матеріали повинні бути англійською мовою та у форматі .docx. Подання, які не відповідають вимогам та інструкціям буде відхилено без розгляду.

Кожен поданий матеріал буде розглянутий трьома членами програмного комітету та буде оцінено на оригінальність, наукову новизну, обгрунтованість, презентабельність та плагіат. Програмний комітет в цілому прийме остаточне рішення про те, які матеріали приймати для презентації на конференції.

Мови конференції

Робочими мовами конференції є українська, російська, англійська

Публікація матеріалів конференції

Збірник праць конференції буде виданий до її початку і розданий на конференції. Рукописи доповідей обсягом до 4 сторінок формату А5 українською, російською або англійською мовами повинні бути оформлені відповідно до вимог і відправлені до оргкомітету до 1 червня 2020 р. на електронну адресу iftomm@ukr.net. Текст набирається в редакторі Word. Малюнки виконуються в будь-якому графічному редакторі і вставляються в текст у форматі * .gif, * .jpg, * .bmp тощо. Для збереження якості малюнків наполегливо просимо не користуватись вбудованим графічним редактором Word. Матеріали, які не відповідають вимогам, прийматись не будуть. До збірника праць конференції увійдуть тексти доповідей тих авторів, які візьмуть безпосередню участь в конференції, тобто до 1 серпня 2020 р. переведуть оргввнесок і нададуть рукописи доповідей.

Публікація повнотекстових статей з надійності механічних систем і виробничих процесів

 • повнотекстові матеріали будуть прийматись електронною поштою згідно встановлених дат (див. розділ "Дати");
 • повнотекстові матеріали мають бути підготовлені згідно вимог author's guidelines of Springer;
 • усі доповіді, які відповідають вимогам, будуть рецензовані та оцінені на оригінальність, глибину технічного та (або) змістовного дослідження, правильність та достовірність результатів, повноту, актуальність і відповідність тематиці конференції, науковий внесок та читабельність;
 • Повідомлення про прийняття статті буде надіслано авторам 15 червня 2020 року електронною поштою. Авторам прийнятих робіт буде дозволено вносити виправлення відповідно до пропозицій рецензентів та подавати остаточні документи до 25 червня 2020 року;
 • лише відібрані статті будуть відіслані на розгляд у видавництво Springer для можливої публікації у Lecture Notes in Mechanical Engineering, що індексується у Scopus

Інструкції для підготовки презентаційних матеріалів

 • Усна презентація має не перевищувати за часом 10 хвилин. Якщо презентація продовжиться більше 10 хвилин, Ви маєте закінчити презентацію для чіткого виконання програми;
 • Після вашої презентації буде час на запитання та відповіді не більше 5 хвилин;
 • Будь ласка надайте свої файли презентації у вигляді PDF або Microsoft PowerPoint до секретаря або голови секції в кінці попередньої секції або принаймні за 5 хвилин до початку Вашого виступу;
 • Будь ласка, зустріньтесь із головою вашої сесії, щоб повідомити їх про вашу присутність.
 • Щоб мінімізувати технічні труднощі та витрачати час, усі файли презентацій будуть попередньо завантажені на загальний комп'ютер під керуванням Windows, готовий до використання у місці проведення сесії. Використання окремих персональних комп’ютерів чи ноутбуків заборонено. Бажано взяти з собою файл резервного копіювання PDF або Microsoft Powerpoint як на компакт-диску, так і на USB-накопичувачі як резервну копію.

Програмний комітет (технічні науки)

Prof. Royzman, Vilen Khmelnytsky National University, Ukraine
Prof. Goldengorin, Boris I. Ohio University, USA
Prof. Milman Yuly Institute for Problems of Materials Science National Academy of Sciences in Ukraine
Prof. Dobrzañski Leszek Science Center, Gliwice, Poland
Prof. Cherepin, V. T. Kurdyumov Institute for Metal Physics, National Academy of Sciences of Ukraine
Prof. Sobczuk Henryk Polish Academy of Sciences, Poland
Prof. Pietraszek Jacek Director of the Institute of Krakow Polytechnic University, Poland
Prof. Korobko Evguenia A.V. Luikov Heat and Mass Transfer Institute of NAS of Belarus, Minsk, Belarus
Prof. Bubulis Algimantas Kaunas University of Technology, Lithuania
Prof. Panovko Grigoriy Mechanical Engineering Research Institute, Russian Academy of Sciences, Moscow, Russian Federation
Prof. Kwasniewski Janusz AGH University of Science and Technology, Krakow MP, Poland
Prof. Matsevity Yurii Academician of the NAS of Ukraine, Scientific Research Institute of Mechanical Engineering of the NAS of Ukraine, Kharkov, Ukraine
Prof. Gudramovich Vadym National Academy of Sciences in Ukraine, Kiev, Ukraine
Dr. Goroshko Andrii Khmelnitsky National University, Ukraine
Prof. Shevelya, V. V. Khmelnytsky National University, Khmelnitsky, Ukraine
Prof. Wasag Henryk Politechnika Lubelska, Lublin, Poland
Prof. Shorr Boris Central Institute of Aviation Motors, Moscow, Moscow, Russian Federation
Prof. Franchuk Vsevolod National Mining University, Dnipro, Ukraine
Prof. Wróbel Gabriel Silesian University of Technology, Gliwice, Poland
Prof. Ogorodnikov Vitalii Vinnytsia National Technical University, Vinnytsia, Ukraine
Prof. Natriashvili Tamaz Dvali Institute of Machine Mechanics, Tbilisi, Georgia
Prof. Khajiyeva Lelya Al Farabi Kazakh National University, Almaty, Kazakhstan
Prof. Steblyanko P.A. Dneprodzerzhinsk State Technical University, Ukraine
Prof. Preigerman L.M. Israel Independent Academy for the Development of Sciences, Israel

Програмний комітет (педагогіка)

Prof. Menshikov Vladimir Daugavpils University, Daugavpils, Latvia
Prof. Lapinskyi Vitalii. NAES of Ukraine
Prof. Korejova Tatiana University of Zilina, Zilina, Slovakia
Prof. Podgórecki Józef University of Opole, Poland
Prof. Kartashova Liubov NAES of Ukraine
Prof. Bajtoš, Ján University of P.J. Safaric, Košice, Slovakia
Prof. Dzvinchuk Dmytro Ivano Frankivsk National Technical University of Oil and Gas, Ukraine
Prof. Tymoshko Hanna State Institution of Higher Education of University of Educational Management National Academy of Educational Sciences of Ukraine
Dr. Maryna Zembytska Khmelnytsky National University, Ukraine
Prof. Zhavoronkova Galyna National Aviation University, Ukraine
Prof. Kuzmenko, Vasyl Kherson Academy of Continuing Education, Ukraine
Prof. Sliusarenko Nina Kherson State University, Ukraine
Prof. Tarkhan Lenuza Crimean Engineering and Pedagogical University, Crimea
Prof Zavgorodnia Tetiana Vasyl Stefanyk Precarpathian National University, Ukraine
Prof. Ridei Nataliia National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine
Prof. Tverezovska Nina National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine
Prof. Amelina Svitlana National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine

Організаційний комітет

Голова конференції Проф. Вілен Петрович Ройзман,Хмельницький національний університет, Україна
Співголова конференції Проф. Андрій Володимирович Горошко,Хмельницький національний університет, Україна
Відповідальний секретар Др. Марина Володимирівна Зембицька,Хмельницький національний університет, Україна

Організатори конференції

IFToMM

SNIO

Khmelnytsky National University

IIADS

IIADS

Rondo

Програма конференції

16 вересня 2020 г. – середа

10:00 Пленарне засідання.

Відкриття конференції. Привітальне слово голови Українського національного комітету IFToMM Горошка А. В. і президента Ізраїльської незалежної академії розвитку науки д-ра Прейгермана Л. М.

Пленарні доповіді

 • Закон симметрии. Прейгерман Л. М.. Израильская Независимая Академия развития науки, Израиль

Секційні засідання

17 вересня 2020 г. – четвер

10:00 Секція проблем освіти

Голова – д-р пед. наук, проф. Тимошко Г.М.

 • Організаційна культура керівника нової української школи: виклики часу. Тимошко Г.М. Навчально-науковий інститут менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України
 • Моделювання дидактичної взаємодії в умовах дистанційного навчання. Опачко М.В. Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет», Україна
 • Формування професійного іміджу майбутнього психолога у процесі фахової підготовки. Шолох О. А. Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Україна
 • Формування ключових компетентностей студентів вишу. Козак Н. С., Постіл С. Д., Цимбал П. В. Університет ДФС України, м. Ірпінь, Україна
 • Методи формування дослідницьких умінь здобувачів вищої освіти. Любчак Н.М. Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України
 • Inclusion of Innovative Technologies in Learning a Language. Verzhanskaya O.N., Laguta T.N. Educational and Scientific Institute of International Education, Kharkiv National University named after V.N. Karazin, Ukraine
 • Професійне становлення якостей особистості в межах національної культури. Халєєва О. В., Костіна Л. М., Поддуда І.А. Харківська гуманітарно-педагогічна академія, Україна
 • Можливості організації наукової праці студентів музичних напрямків. Костіна Л. М., Кобзар Ю. В. Харківська гуманітарно-педагогічна академія, Україна

18 вересня 2020 г. – п’ятниця

10:00 Секція інформаційних технологій у освіті

Голова – д-р пед. наук, проф. Карташова Л.А.

 • Цифрова адженда освіти України: основні аспекти. Карташова Л.А., Гуржій А. М., Шеремет Т.І., Пліш І.В. Центральний інститут післядипломної освіти УМО НАПН України, Національна академія педагогічних наук України, Навчально-виховний комплекс «Лісова казка Апогей гімназія», м. Київ, Україна
 • Тенденції розвитку інформаційного суспільства: чому важливо бути медіа грамотним. Приходькіна Н. О. Навчально-науковий інститут менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України
 • Педагогічне програмне забезпечення як засіб навчальної діяльності викладача. Калусенко В.В., Карташова Л.А. Ірпінський державний коледж економіки та права, Центральний інститут післядипломної освіти ДВНЗ УМО НАПН України, Україна
 • Modern technical teaching aids, their characteristics and features. Kalusenko V.V., Shevchenko A.V. Irpin State College of Economics and Law, Ukraine
 • Переваги та недоліки використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі. Кравчук О.А. Хмельницький національний університет, Україна

19 вересня 2020 г. - субота

10:00 Секція медичних проблем

Голова – д-р техн. наук, доц. Горошко А.В.

 • Некоторые психологические механизмы, влияющие на поведение в период коронавирусной пандемии. Сокол А.Ф. Израильская независимая Академия развития науки, Беэр-Шева, Израиль
 • Шляхи створення надійного накісткового остеосинтезу довгих кісток. Шайко-Шайковський О.Г, Білик Г.А., Білик С.В. Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Буковинський державний медичний університет, Україна

20 вересня 2020 г. - неділя

10:00 Секція загальнотехнічних проблем

Голова – д-р тех. наук, доц. Горошко А.В.

 • Оцінка експлуатаційних якостей залізобетонних конструкцій, ушкоджених корозією. Афанасьєва Л.В. Київський національний університет будівництва та архітектури, Україна
 • Постановка і математичне формулювання ресурсної задачі оптимізації розподілу будівельних машин по ділянкам земляних робіт. Шатрова І.А., Демидова О.О. Київський національний університет будівництва і архітектури, Україна
 • Діагностування надзвичайних ситуацій у кластеризованих системах. Баліна О.І. , Безклубенко І.С. , Буценко Ю.П., Гетун Г.В. , Лесько В.І. Київський національний університет будівництва і архітектури, 3НТУ України «Київський політехнічний інститут» ім. І. Сікорського, Україна
 • Про можливість тонких стрижнів не втрачати стійкість за Ейлером. Горошко А.В., Ройзман В.П., Петращук С.А. Хмельницький національний університет, Україна

21 вересня 2020 г. - понеділок

10:00 Секция проблем нанотехнологій

Голова – д-р техн. наук, проф. Костюк Г.І.

 • Creation of Nanostructures on Zirconium Alloys. Kostyuk G.I., Bruiaka O.O., Kostyuk E.G. National Aerospace University named by N.Ye. Zhukovsky “Kharkiv Aviation Institute”, Ukraine
 • The Volume of the Nanocluster And Its Depth at Action of Ions of Different Energies, Varieties And Charges on Titanium Alloy VT-4. Kostyuk G.I., Torosian H.D., Melkoziorova O.M. National Aerospace University named by N.Ye. Zhukovsky “Kharkiv Aviation Institute”, Ukraine
 • Design of New Nanocoatings Based on Hard Alloy. Kostyuk G.I., Shyrokyi Yu. V., Yevsieienkova H.V. National Aerospace University named by N.Ye. Zhukovsky “Kharkiv Aviation Institute”, Ukraine
 • Principles for Creating a New Class of Cutting Tools That Ensure the Highest Possible Efficiency of Forming and Productivity of Milling. Kostyuk G.I. National Aerospace University named by N.Ye. Zhukovsky “Kharkiv Aviation Institute”, Ukraine
 • Концепції та принципи створення високоефективних різальних інструментів і високоресурсних деталей з урахуванням зміцнення. Костюк Г.І., Попов В.В. Національний аерокосмічний університет ім. Н.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Акціонерне товариство ФЕД, Харків, Україна
 • Creation of New Boride, Sulphide, Phosphides and Oxide Nanocoatings on Hard Alloy. Kostyuk G., Romanov M. National Aerospace University named by N.Ye. Zhukovsky “Kharkiv Aviation Institute”, Ukraine

22 вересня 2020 г. - вівторок

10:00 Секція економічних проблем

Голова – д-р. екон. наук, проф. Костін Ю.Д.

 • Методи оцінки ефективності та життєдіяльності стартапів. Іванова Н.Ю. Корольова О.О., Тадай Т.А. Національний університет «Києво-Могилянська академія», Україна
 • Щодо організаційно-правових форм транспортно-логістичних кластерів в економічних районах України. Ляшенко В. І., Трушкіна Н. В. Інститут економіки промисловості НАН України, м. Київ, Україна
 • Актуальність та реальність переробки ТПВ в Україні. Лисюк В.М. Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, м. Одеса, Україна
 • Реформування державної енергокомпанії. Полозова Т.В., Шейко І.А., Кирій В.В. Харківський національний університет радіоелектроніки, Україна
 • Методы ценового регулирования тарифов на электроэнергию. Костин Ю. Д., Kоcтин Д. Ю. Харьковский национальный университет радиоэлектроники, Украина
 • Принятие решений в управлении персоналом на энергетических предприятиях Украины. Пономарев С.В. Харьковский национальный университет радиоэлектроники, Украина
 • Розробка комплексу маркетингових комунікацій будівельного підприємства. Демидова О.О., Шатрова І.А. Київський національний університет будівництва і архітектури, Україна
 • Менеджмент у сфері програмного забезпечення. Кравчук О.А. Хмельницький національний університет, Україна

23 вересня 2020 г. - середа

10.00 Заключне засідання

Підбиття підсумків конференції. Закриття конференції.

Політика реєстрації

Кожен матеріал, поданий для публікації, повинен мати принаймні одну реєстрацію до 1 червня, щоб бути включеним у матеріали конференцію. Автори з декількома документами пройти одну реєстрацію і оплати один оргвнесок. Учасники, які не зможуть безпосередньо прибути на конференцію, мають пройти реєстрацію і вказати про їх заочну участь.

Підвищення кваліфікації (стажування)

За результатами роботи конференції учасники отримають сертифікат, що підтверджує проходження стажування в кількості 120 годин. Сертифікат буде виданий Ізраїльскою незалежною академією розвитку науки (האקדמיה העצמאית לפיתוח מדע בישראל - Israeli Independent Academy for Development of Sciences).

Навчальні програми стажування у Ізраїлі розкривають перед украінськими викладачами величезні можливості. Вивчаючи досвід Ізраїлю, аспіранти, докторанти, науково-педагогічні працівники підвищують рівень знань, освоюють нові унікальні методи викладання та навчання, набувають додаткового досвіду дослідницької діяльності та практичного втілення її результатів у виробництво на прикладі стартапів, отримують інформаційний обмін і розширюють наукові контакти.

Процедура оплати

Існує три рівня оплати оргвнеску

Тип участі сума Оргвнесок покриває

Доповідач або супроводжувальна особа (з вильотом з Києва)

$910 USD

 • участь у всіх пленарних і секційних засіданнях;
 • один "пакет учасника" (бедж, програма конференції, канцелярські приладдя, інші додаткові матеріали);
 • один примірник збірника матеріалів конференції;
 • сертифікат учасника;
 • сертифікат, що підтверджує проходження міжнародного стажування у кількості 120 годин на тему "Інновації в науці та освіті. Досвід Ізраїлю.
 • авіапереліт Київ-Тель Авів-Київ;
 • проживання поряд з морем у двомісному номері готелю Park Hotel Netanya 3*+;
 • дворазовое харчування (сніданки і вечері);
 • трансфер з аеропорту до готелю і назад;

Доповідач або супроводжувальна особа

$720 USD

 • участь у всіх пленарних і секційних засіданнях;
 • один "пакет учасника" (бедж, програма конференції, канцелярські приладдя, інші додаткові матеріали);
 • один примірник збірника матеріалів конференції;
 • сертифікат учасника;
 • сертифікат, що підтверджує проходження міжнародного стажування у кількості 120 годин на тему "Інновації в науці та освіті. Досвід Ізраїлю.
 • проживання поряд з морем у двомісному номері готелю Park Hotel Netanya 3*+;
 • дворазовое харчування (сніданки і вечері);

Дистанційна (заочна) участь

₴250 UAH

 • один примірник збірника матеріалів конференції;
 • сертифікат учасника;

Зазначена сума оргвнеску за участь у роботі конференції може бути оплачена до 1 серпня 2020 р:

 • для очних учасників на банківський рахунок турфірми-організатора:

  р/р 26007060405591 в ПЕЧЕРСКОЙ ФИЛИИ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 300711, код ЄДРПОУ 30057255, Отримувач: ТОВ "Рондо". Призначення платежу: «Cервісне обслуговування конференції Ф.И.О… учасника.»
  Тел. 0667915330. Адреса 01034. м. Київ, вул. Олеся Гончара, буд.37-А. Послуги банка учасник оплачує самостійно. Комерційний курс дол. до грн. відображений на сайті туроператора.

 • для дистанційних учасників на банківський рахунок Хмельницької обласної організації Спілки наукових та інженерних об'єднань України:

  ОТРИМУВАЧ: ХООС наукових та інженерних об`єднань України, УСТАНОВА БАНКУ: АТ «АЛЬФА-БАНК»
  МФО: 300346, КОД ОТРИМУВАЧА: 02655934, РАХУНОК: № UA583003460000026009019271401
  ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: Добровільний внесок на виконання статутних завдань.

Календар конференції

Кінцева дата
фінальна подача тез/повнотекстових статей 1 червня 2020 р.
Повідомлення про прийняття/відхилення 15 червня 2020 р.
Повна оплата 1 серпня 2020 р.
Дати проведення 16-23 вересня 2020 р.

Місце проведення

Park Hotel

Конференція буде проведена у готелі Park Hotel у м. Нетанії, Ізраїль. Пленарне і виїзні засідання будуть проведені у Galilee Technology College in Netanya.

Нетанія, або друга назва Натанія, - місто у центрально-західній частині Ізраїлю. Розташоване на узбережжі Середземного моря, в 30 милях (30 км) на північ від Тель-Авіва – Яфо. Нетанію по праву називають Ізраїльською рів'єрою за 14 км пляжів, сучсну інфраструктуру та готелі.

Вимоги до паспорту і візи

Учасники конференції повинні мати паспорт, дійсний не менше трьох місяців після закінчення конференції. Громадяни деяких країн не можуть в'їхати в Ізраїль без дійсної візи. Особи, які потребують візи, повинні негайно звернутися до консульського відомства чи посольства Ізраїлю в їхній країні, щоб уникнути затримки. Для отримання більш детальної інформації відвідайте веб-сайт МЗС Ізраїлю.

map

Умови проживання учасників конференції

Учасники конференції будуть поселені у готелях м. Нетанії на Середземноморському узбережжі. Вартість участі у конференції однієї людини або супруводжуючої особи протягом 8днів/7ночей складає:

910$ США при проживанні у Park Hotel Netanya 3*+ і включає:

 •  авіапереліт Київ-Тель-Авів-Київ;
 •  проживання поряд з морем у двомісному номері;
 •  дворазовое харчування (сніданки і вечері);
 •  трансфер з аеропорту до готелю і назад;
 •  організаційні витрати на проведення конференції.

860$ США при проживанні у Galil Hotel 3*+ і включає:

 •  авіапереліт Київ-Тель-Авів-Київ;
 •  проживання поряд з морем у двомісному номері;
 •  дворазовое харчування (сніданки і вечері);
 •  трансфер з аеропорту до готелю і назад;
 •  три одноденні екскурсії (Єрусалим+Віфлеєм, Галилея, Мертве море)
 •  організаційні витрати на проведення конференції.
 • Учасники можуть вибрати варіант перебування. При проживанні в номері однієї людини вартість збільшується.

1 / 21
Tel Aviv Jaffa
2 / 21
Ramat Gan. Tel Aviv
3 / 21
Judaean Desert
4 / 21
5 / 21
5 / 21
5 / 21
5 / 21

Social Media
Newsletter subscription
Newsletter: