• +38 (068) 202 9175
 • iftomm@ukr.net

"НАУКА ТА ОСВІТА"

XV Міжнародна наукова конференція, 4-13 січня 2021 р., м. Хайдусобосло, Угорщина
(Дистанційна участь)

Конференція присвячена пам’яті проф. Ройзмана В.П.

Тематика конференції

Тематика конференції охоплює розгляд найрізноманітніших наукових і освітніх завдань, вирішення яких сприятиме науково-технічному прогресу. Основні напрямки роботи конференції:

Технічні науки:

 • нові шляхи підвищення якості та надійності мехінічних систем;
 • статична, динамічна міцність машин, приладів та апаратури;
 • динаміка роторних систем та вібраційних процесів;
 • секція матеріалознавства;
 • проблеми надійності машин;
 • інформаційні системи і технології;
 • підвищення якості і надійності електронних систем;
 • підвищення надійності і довговічності будівельних матеріалів;
 • секція спеціальних проблем.

Педагогіка:

 • проблеми вищої освіти;
 • інноваційні технології навчання
 • секція навчальних технологій
 • проблеми викладання і навчання

У програмі конференції запланована зустріч з представниками посольства України в Ізраїлі, доповіді представників наукових, навчальних установ та промислових підприємств Ізраїлю.

Привітання учасникам конференції

Сьогодні весь світ переходить від індустріального суспільства до інформаційного. І це не данина моді, а природна вимога розвитку. Бурхливий розвиток науки, техніки, технологій призводить до швидкої зміни виробленої продукції. Тоді доцільним стає використання вже досягнутих знань, винаходів, технологій. У цих умовах провідне місце займає інформація. Інформаційні потоки в світі виросли до таких розмірів, що орієнтуватися в них і вибирати потрібні розділи і області стало надзвичайно важко.

Таким чином, проведення конференцій стає додатковим джерелом інформації, де можуть бути з'ясовані не тільки напрямки досягнутих досліджень і розробок, а й роз'яснені і уточнені приватні практичні питання, адже кожна людина сприймає інформацію по-своєму. Тому ми наполегливо проводимо щорічні міжнародні конференції, де зустрічаються вчені різних країн.

Наш Національний комітет з машинознавства, що входить в міжнародну організацію IFToMM починав проведення конференцій механіків, однак, визнаючи провідну роль машинобудування в розвитку виробництва, сьогодні ми враховуємо, що розвиток йде комплексно, і неможливо домогтися успіхів без розгляду питань економіки, електроніки, освіти. Тому і була сформульована тема конференції «Сучасні досягнення в науці та освіті».

У міру розвитку людства і в зв'язку з цим ускладненням завдань, виникла необхідність об'єднання людей в наукові та творчі колективи. Століття одинаків минули. Сьогодні вирішення складних завдань здійснюються колективами. Це пояснюється відмінністю бачення кожною людиною одного і того ж явища і процесу. Кожен знаходиться в різному просторово-часовому просторі і має свою систему сприйняття.

Крім того, поглиблення знань кожною людиною в якійсь певній області призводить до звуження області знань. Іншими словами, чим глибше знає дане питання людина, тим це питання стає більш вузьким і специфічним. Це призвело до роздроблення знань, виникнення окремих галузей, окремих високопрофесійних фахівців. Але ж природа єдина і тому дослідження і робота на стиках галузей сьогодні більш ефективні. У міру розвитку людського суспільства складність виникаючих завдань зростає, звідси пріоритетність створення багато-функціональних і багатогалузевих колективів.

Мета нашої конференції - зібрати вчених різних країн, які працюють в заявлених галузях, з тим, щоб обмінятися інформацією по проведених робіт, спробувати налагодити взаємодію і визначити можливості організації спільних робіт.

Практика тотального менеджменту рекомендує здійснювати розгляд стратегічних і великомасштабних питань в винесених місцях. Найбільший масштаб, розгляд великої картини вимагає нових перспектив. Якщо засідання проводиться близько до установі, мислення буде обмежено. У зв'язку з цим ми і організовуємо наші конференції поза межами України. При цьому вважаємо за необхідне дати можливість вільного обговорення проблем в вільно формуються групах або секціях, що і передбачено регламентом проводиться конференції.

Кількість учасників наших міжнародних наукових конференцій, що проводяться за кордоном, постійно зростає, що свідчить про позитивну оцінку конференцій вченими різних країн. Ми бачимо, що в результаті обговорення питань на конференціях зростає взаєморозуміння, взаємовплив на напрямки робіт, що проводяться, організовуються навіть міжнародні проекти.

Ми сподіваємося, що наші конференції зроблять свій внесок у справу зміцнення миру, у покращення життя людей на планеті, у розвиток виробничої бази людства. Адже в науці немає меж!

Радомир Силін,
Президент національного комітету з машинознавства
(2000-2018 р.р.)

Подача матеріалів

На момент подання усі матеріали повинні відповідати правилам форматування та подання. Усі матеріали повинні бути англійською мовою та у форматі .docx. Подання, які не відповідають вимогам та інструкціям буде відхилено без розгляду.

Кожен поданий матеріал буде розглянутий трьома членами програмного комітету та буде оцінено на оригінальність, наукову новизну, обгрунтованість, презентабельність та плагіат. Програмний комітет в цілому прийме остаточне рішення про те, які матеріали приймати для презентації на конференції.

Мови конференції

Робочими мовами конференції є українська, російська, англійська

Публікація матеріалів конференції

Збірник праць конференції буде виданий до її початку і розданий на конференції. Рукописи доповідей обсягом до 4 сторінок формату А5 українською, російською або англійською мовами повинні бути оформлені відповідно до вимог і відправлені до оргкомітету до 1 червня 2020 р. на електронну адресу iftomm@ukr.net. Текст набирається в редакторі Word. Малюнки виконуються в будь-якому графічному редакторі і вставляються в текст у форматі * .gif, * .jpg, * .bmp тощо. Для збереження якості малюнків наполегливо просимо не користуватись вбудованим графічним редактором Word. Матеріали, які не відповідають вимогам, прийматись не будуть. До збірника праць конференції увійдуть тексти доповідей тих авторів, які візьмуть безпосередню участь в конференції, тобто до 1 серпня 2020 р. переведуть оргввнесок і нададуть рукописи доповідей.

Інструкції для підготовки презентаційних матеріалів

 • Усна презентація має не перевищувати за часом 10 хвилин. Якщо презентація продовжиться більше 10 хвилин, Ви маєте закінчити презентацію для чіткого виконання програми;
 • Після вашої презентації буде час на запитання та відповіді не більше 5 хвилин;
 • Будь ласка надайте свої файли презентації у вигляді PDF або Microsoft PowerPoint до секретаря або голови секції в кінці попередньої секції або принаймні за 5 хвилин до початку Вашого виступу;
 • Будь ласка, зустріньтесь із головою вашої сесії, щоб повідомити їх про вашу присутність.
 • Щоб мінімізувати технічні труднощі та витрачати час, усі файли презентацій будуть попередньо завантажені на загальний комп'ютер під керуванням Windows, готовий до використання у місці проведення сесії. Використання окремих персональних комп’ютерів чи ноутбуків заборонено. Бажано взяти з собою файл резервного копіювання PDF або Microsoft Powerpoint як на компакт-диску, так і на USB-накопичувачі як резервну копію.

Програмний комітет (технічні науки)

Prof. Goldengorin, Boris I. Ohio University, USA
Prof. Milman Yuly Institute for Problems of Materials Science National Academy of Sciences in Ukraine
Prof. Dobrzañski Leszek Science Center, Gliwice, Poland
Prof. Cherepin, V. T. Kurdyumov Institute for Metal Physics, National Academy of Sciences of Ukraine
Prof. Sobczuk Henryk Polish Academy of Sciences, Poland
Prof. Pietraszek Jacek Director of the Institute of Krakow Polytechnic University, Poland
Prof. Korobko Evguenia A.V. Luikov Heat and Mass Transfer Institute of NAS of Belarus, Minsk, Belarus
Prof. Bubulis Algimantas Kaunas University of Technology, Lithuania
Prof. Panovko Grigoriy Mechanical Engineering Research Institute, Russian Academy of Sciences, Moscow, Russian Federation
Prof. Kwasniewski Janusz AGH University of Science and Technology, Krakow MP, Poland
Prof. Matsevity Yurii Academician of the NAS of Ukraine, Scientific Research Institute of Mechanical Engineering of the NAS of Ukraine, Kharkov, Ukraine
Prof. Gudramovich Vadym National Academy of Sciences in Ukraine, Kiev, Ukraine
Dr. Goroshko Andrii Khmelnitsky National University, Ukraine
Prof. Shevelya, V. V. Khmelnytsky National University, Khmelnitsky, Ukraine
Prof. Wasag Henryk Politechnika Lubelska, Lublin, Poland
Prof. Shorr Boris Central Institute of Aviation Motors, Moscow, Moscow, Russian Federation
Prof. Franchuk Vsevolod National Mining University, Dnipro, Ukraine
Prof. Wróbel Gabriel Silesian University of Technology, Gliwice, Poland
Prof. Ogorodnikov Vitalii Vinnytsia National Technical University, Vinnytsia, Ukraine
Prof. Natriashvili Tamaz Dvali Institute of Machine Mechanics, Tbilisi, Georgia
Prof. Khajiyeva Lelya Al Farabi Kazakh National University, Almaty, Kazakhstan
Prof. Steblyanko P.A. Dneprodzerzhinsk State Technical University, Ukraine
Prof. Preigerman L.M. Israel Independent Academy for the Development of Sciences, Israel

Програмний комітет (педагогіка)

Prof. Menshikov Vladimir Daugavpils University, Daugavpils, Latvia
Prof. Lapinskyi Vitalii. NAES of Ukraine
Prof. Korejova Tatiana University of Zilina, Zilina, Slovakia
Prof. Podgórecki Józef University of Opole, Poland
Prof. Kartashova Liubov NAES of Ukraine
Prof. Bajtoš, Ján University of P.J. Safaric, Košice, Slovakia
Prof. Dzvinchuk Dmytro Ivano Frankivsk National Technical University of Oil and Gas, Ukraine
Prof. Tymoshko Hanna State Institution of Higher Education of University of Educational Management National Academy of Educational Sciences of Ukraine
Dr. Maryna Zembytska Khmelnytsky National University, Ukraine
Prof. Zhavoronkova Galyna National Aviation University, Ukraine
Prof. Kuzmenko, Vasyl Kherson Academy of Continuing Education, Ukraine
Prof. Sliusarenko Nina Kherson State University, Ukraine
Prof. Tarkhan Lenuza Crimean Engineering and Pedagogical University, Crimea
Prof Zavgorodnia Tetiana Vasyl Stefanyk Precarpathian National University, Ukraine
Prof. Ridei Nataliia National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine
Prof. Tverezovska Nina National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine
Prof. Amelina Svitlana National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine

Організаційний комітет

Голова конференції Проф. Андрій Володимирович Горошко,Хмельницький національний університет, Україна
Відповідальний секретар Др. Марина Володимирівна Зембицька,Хмельницький національний університет, Україна

Організатори конференції

IFToMM

SNIO

Khmelnytsky National University

IIADS

Гюрсес-Інтур — Інтурист-Хмельницький

Програма конференції

4 січня 2021 р.

10:00Відкриття конференції. Вступне слово Голови оргкомітету, д.т.н. Горошка А.В.
10:15 – Вшанування пам’яті професора Вілена Петровича Ройзмана. М.Ю. Лівшиць, Т.М. Натріашвілі, Вероніка Боєва.
10:45 – «Далеке і близьке Хайдусобосло…». Спілкування з Ілоною Калко (Контратекс-Тур, Угорщина)
11:00 – Пленарне засідання.

Сокол А. Ф.
Стратегия вакцинации населения от коронавирусной инфекции: психологические ошибки (в порядке обсуждения)

Яремчук В. С., Свідерський В. П.
Ентропія і сінтропія у життєдіяльності людини під час пандемії COVID-19

11:20 – Секційні засідання.

Секція загальнотехнічних проблем

Копей Б. В., Білик Н. Д., Мартинець О. Р.
Розроблення штангообертача безперервної дії з електроприводом

Гонтар В. О., Макаришкін Д. А., Горошко А. В., Медзатий Д. М.
Розрахунок на міцність елементів РЕА осесиметричної форми

Гречанюк И. Н., Гречанюк В. Г., Чорновол В. О.
Особливості електронно-променевої технології отримання лігатур різного складу

Таранов В. В., Защепкіна Н. М., Свита М. П., Мельниченко Д. С.

Розробка експрес-пристрою для визначення нітратів у воді

Драч І. В.
Класичний підхід до обґрунтування самоцентрування системи «вал–рідинний АБП»

Секція математичного моделювання
та інформаційних технологій

Шатрова І. А., Демидова О. О.

Постановка і математичне формулювання ресурсної задачі про призначення

Защепкіна Н. М., Мешкова К. О., Прохорова І. А.
Використання мобільного додатка для моніторингу поширення захворювання на COVID-19

Кравчук О. А., Кравчук A. Ю.
Методи і засоби захисту в інформаційних системах

Стецюк В. І.
Розпізнавання та ідентифікація номерних знаків транспортних засобів
Секція проблем освіти

Карташова Л. А., Гуржій А. М., Зайчук В. О.
Дистанційне навчання: вирішуємо проблему застосування традиційних педагогічних підходів у новому форматі

Карташова Л. А., Шеремет Т. І., Пліш І. В.

Деякі концептуальні підходи впровадження інформаційних технологій в освітній процес початкової школи

Баліна О. І., Безклубенко І. С., Гетун Г. В., Буценко Ю. П.
Проблеми організації вивчення навчальної дисципліни «Вища математика»

Постіл С. Д., Козак Н. С.
Раціональна форма навчального процесу в складних умовах сьогодення

Шевченко А. В.
Вивчення іноземної мови як фахова складова мобільності майбутніх спеціалістів

Калусенко В. В.
Особливості підготовки спеціалістів з економіки в умовах електронного освітнього середовища

Іванова Н. Ю.
Досвід НаУКМА щодо перезарахування результатів навчання здобутих у неформальній освіті

Приходькіна Н.О.
Вплив регулюючих органів на розвиток медіаосвіти:
досвід Великої Британії

Тимошко Г. М.
Організаційні імперативи педагогічної взаємодії учасників освітнього процесу у вищій школі

Шолох О. А.
Використання мультимедійних технологій навчання у процесі професійної підготовки майбутніх психологів

Bakhmat N. V.
System of continuous education of pedagogical workers development in the conditions of digitalization


Секція проблем економіки та управління

Пономарёв С. В.
Жилищно-коммунальное хозяйство и его инновационное развитие в черте городских образований

Костин Ю. Д., Костин Д. Ю.
Енергосбережение – инновационный путь снижения тарифов в коммунальной сфере

Демидова О. О., Шатрова І. А., Нікогосян Н. І.

Система інтегрованих маркетингових комунікацій будівельного підприємства

Секція права

Быков А. Н.
Особенности правового регулирования религиозных отношений во времена Киевской Руси

Мельник В. С.
Міжнародно-правовий статус Панамського каналу у ХІХ ст.

Кравчук О. А.

Щодо питання про застосування інформаційних систем для попередження правопорушень і злочинів у митній сфері

Секція спеціальних проблем

Осьмак Н. Д.
Розкриття психології душі героя у прозі Гната Хоткевича

Бикова Т. В.
Художні особливості конфлікту у драмі «Кам’яна душа» І. Франка

Халєєва О. В., Костіна Л. М., Поддуда I. A.
Духовне життя суспільства

Котовский В. Й., Кузь А. П., Венгер Е. Ф., Дунаевский В. И., Назарчук С. С., Дрозденко А. В.
Инфракрасная термография в исследовании бронхолегочных и травматических изменений военнослужащих и спортсменов

Політика реєстрації

Кожен матеріал, поданий для публікації, повинен мати принаймні одну реєстрацію до 9 грудня 2020 р., щоб бути включеним у матеріали конференцію. Автори з декількома документами пройти одну реєстрацію і оплати один оргвнесок. Учасники, які не зможуть безпосередньо прибути на конференцію, мають пройти реєстрацію і вказати про їх заочну участь.

Процедура оплати

Тип участі сума Оргвнесок покриває

Дистанційна (заочна) участь

₴250 UAH

 • один електронний примірник збірника матеріалів конференції (за бажанням - друкований), ;
 • сертифікат учасника;

Зазначена сума оргвнеску за участь у роботі конференції може бути оплачена до 15 грудня 2020 р:

 • для дистанційних учасників на банківський рахунок Хмельницької обласної організації Спілки наукових та інженерних об'єднань України:

  ОТРИМУВАЧ: ХООС наукових та інженерних об`єднань України, УСТАНОВА БАНКУ: АТ «АЛЬФА-БАНК»
  МФО: 300346, КОД ОТРИМУВАЧА: 02655934, РАХУНОК: № UA583003460000026009019271401
  ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: Добровільний внесок на виконання статутних завдань.

Календар конференції

Кінцева дата
фінальна подача тез/повнотекстових статей 9 грудня 2020 р.
Повідомлення про прийняття/відхилення 9 грудня 2020 р.
Повна оплата 9 грудня 2020 р.
Дати проведення 4-11 січня 2021 р.

1 / 21
hajduszoboszlo
2 / 21
hajduszoboszlo
3 / 21
hajduszoboszlo
4 / 21
5 / 21
5 / 21

Social Media
Newsletter subscription
Newsletter: